займ на картузайм на карту срочно без отказа

Materiały Narkotyki? To mnie nie kręci! 2017/2018

I MATERIAŁY DLA MŁODZIEŻY:

 

Narkotyki? Dopalacze? Prosto do celu! Nie daj oszukać się po drodze (karta pracy dla młodzieży)

Korzystając z karty pracy, uczniowie będą mieli okazję zastanowić się nad tym, dlaczego młodzi ludzie sięgają po dopalacze lub narkotyki, jakie są tego konsekwencje, kto i dlaczego ich oszukuje. Będą w stanie ustalić również hierarchię swoich planów i potrzeb, a także określić czynniki chroniące, które stanowią ich osobisty bagaż. Przykładowe rozwiązania znajdują się w Scenariuszach do kart pracy.

FORMAT: A4 składane do DL CENA: 0,96 PLN (szt.)

 

Dopalacze? Narkotyki? Nie daj się skusić! twoja karta bezpieczeństwa (karta pracy dla młodzieży)

Materiał pomaga utrwalić wiedzę na temat dopalaczy, zdobytą na zajęciach o tej tematyce. Młodzież ma za zadanie wskazać, do kogo warto się zwrócić o pomoc w przypadku kłopotów związanych z użyciem substancji psychoaktywnych oraz zwraca uwagę na problem eksperymentowania, wyjaśnia dlaczego młodzi ludzie to robią i jakie niebezpieczeństwa są z tym związane. Przykładowe rozwiązania znajdują się w „Scenariuszach do kart pracy”.

FORMAT: A4 składane do DL CENA: 0,96 PLN (szt.)

 

Dopalacze? Kręci nas życie, nie narkotyki! (plakat edukacyjny)

Plakat w pozytywny sposób zachęca, aby w życiu wyznaczać sobie zdrowe, konstruktywne cele, bez używek. Przypomina, że pomimo powszechnemu przekonaniu, większość młodych ludzi nie eksperymentuje z dopalaczami i narkotykami.

FORMAT: B3 składane CENA: 5 PLN (szt.)

 

 

Plakat profilaktyczny

Dopalacze. Testowane na Tobie! (plakat edukacyjny)

Dopalacze. Testowane na tobie – plakat w metaforyczny sposób przypomina, że dopalacze są niebezpieczne dla naszego zdrowia. Nigdy, nie wiemy jakich substancji użyto do ich produkcji.

FORMAT: B3 składane CENA: 5 PLN (szt.)

II MATERIAŁY DLA RODZICÓW:

 

 

Narkotyki? Dopalacze? Jak rozpoznać? Jak reagować? (ulotka profilaktyczna)

Z tego materiału dorośli dowiedzą się m.in. jakie są psychiczne i fizyczne objawy przyjmowania dopalaczy lub narkotyków. Będą mieli również okazję zapoznać się z zasadami udzielania pierwszej pomocy osobie, u której występuje podejrzenie zatrucia substancją psychoaktywną. Ulotka zawiera również wskazówki, do kogo zwrócić się o pomoc, gdy dziecko ma problem z substancjami psychoaktywnymi.

FORMAT: A4 składane do DL CENA: 0,96 PLN (szt.)

 

Ulotka dla rodziców

Narkotyki? Dopalacze? Dlaczego? Co? Jak? Kto? (ulotka profilaktyczna)

Z tego materiału dorośli dowiedzą się jakie są przyczyny sięgania przez młodych ludzi po dopalacze lub narkotyki. Zdobędą również podstawową wiedzę na temat użytkowników i używania dopalaczy. Ulotka zawiera również wskazówki, do kogo zwrócić się o pomoc, gdy dziecko ma problem z substancjami psychoaktywnymi.

FORMAT: A4 składane do DL CENA: 0,96 PLN (szt.)

 

III MATERIAŁY DLA NAUCZYCIELI

 

Scenariusze zajęć

Scenariusze do kart pracy

Narkotyki? To mnie nie kręci! – scenariusze zajęć to 2 gotowe konspekty lekcji przeznaczone dla prowadzących zajęcia z dziećmi i młodzieżą. Są one odpowiednio powiązane z kartami pracy z nowej edycji kampanii Narkotyki? To mnie nie kręci!. Wskażą one jak w prosty i atrakcyjny sposób można przeprowadzić spotkanie na temat niebezpieczeństw związanych z sięganiem po narkotyki lub dopalacze.

FORMAT: A4 (8 stron) CENA: 10 PLN (szt.)

 

 

 

Audycje edukacyjne

Audycje edukacyjne Narkotyki? To mnie nie kręci! (płyta CD)

Audycje edukacyjne umieszczone na płycie CD to zestaw 4 niezwykle przydatnych krótkich audycji, które tematycznie powiązane są z materiałami wchodzącymi w skład pakietu. Bazując na kartach pracy i ulotkach profilaktycznych, uatrakcyjniają i poszerzają merytorycznie zajęcia dotyczące dopalaczy i narkotyków. Każda z audycji przyporządkowana jest tematycznie do odpowiedniego wydawnictwa dla dzieci lub dorosłych.

FORMAT: płyta CD CENA: 10 PLN (szt.)

 

 

 

Certyfikat dla szkoły 
Certyfikat Narkotyki? To mnie nie kręci 2017/2018 jest to specjalne podziękowanie dla placówki (szkoły, biblioteki, świetlicy, urzędu itp.) za udział w przedsięwzięciu edukującym młodzież na temat negatywnych skutków przyjmowania substancji psychoaktywnych (dopalacze, narkotyki)Przypomina całej społeczności, że placówka nie zgadza się na eksperymentowanie z narkotykami. Stanowi też czytelny sygnał, świadczący o braku akceptacji dla zachowań ryzykownych.
Certyfikat dla koordynatora

Certyfikat dla koordynatora

Narkotyki? To mnie nie kręci! – certyfikat dla koordynatora to specjalne podziękowanie dla dla osób (nauczyciele, rodzice, pracownicy socjalni) za udział w przedsięwzięciu edukującym młodzież na temat negatywnych skutków zażywania substancji psychoaktywnych (narkotyki, dopalacze)